Charlotte Soccer Academy (CSA)  
Tyler AndrusStaff Access
Catey ConnerStaff Access
Andy GuevaraStaff Access
Rodney JacksonStaff Access
Patti KeenStaff Access
Chaz MonteroStaff Access
Mark ThorntonStaff Access
Eric TroschStaff Access
Juan VazquezStaff Access
Stephano WilliamsStaff Access
more


TeamContacts 
CSA North/Cab Roma G
10U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Katherine Martin
Scheduling Contact: Matthew Denton
olcLink
CSA North/Cab Roma
10U
11U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Michele Falconer-Dally
Scheduling Contact: Matthew Denton
olcLink
CSA Charlotte Blue G
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Stephano Williams
Scheduling Contact: Simon Cole
olcLink
CSA Charlotte King G
11U
11U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Sean Carlisle
Scheduling Contact: Sean Carlisle
olcLink
CSA Huntersville Liga G
11U
11U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Tara Bunting
Scheduling Contact: Samantha Hubbard
olcLink
CSA Matthews/MH King
11U
11U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Nyan Phoebus
Scheduling Contact: Tyler Andrus
olcLink
CSA Matthews/MH LigaG
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Frank & Amy Fiorella
Scheduling Contact: Alexander Kornivskiy
olcLink
CSA Palisades King G
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Emily Romano
Scheduling Contact: Alberto Garcia
olcLink
CSA Uptown King G
11U
11U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Whitney Michael
Scheduling Contact: Mark Catterall
olcLink
CSA Uptown Liga G
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Caroline Coffron
Scheduling Contact: Sarah Grace Woolley
olcLink
CSA Charlotte Gold G
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Stephano Williams
Scheduling Contact: Jason Caenepeel
olcLink
CSA Charlotte Roma G
11U
11U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Stephano Williams
Scheduling Contact: Stephano Williams
olcLink
CSA Huntersville Roma G
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Justin Krebs
Scheduling Contact: Beth Aguallo
olcLink
CSA Uptown Roma G
11U
11U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Catey Stewart
Scheduling Contact: Dan Dudley
olcLink
CSA North/cab King G
11U
11U G THIRD WEST (H/A)
Primary Team Officia: Shannon Humrickhouse
Scheduling Contact: Chris Ryan
olcLink
CSA Uptown Blue G
11U
11U G THIRD WEST (H/A)
Primary Team Officia: Theresa Payton
Scheduling Contact: Andy Dowds
olcLink
CSA Charlotte King
11U
11U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Kristy Carr
Scheduling Contact: Raymond Fraser
olcLink
CSA Matthews/MH King
11U
11U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Sarah Danser
Scheduling Contact: Alex Nelson
olcLink
CSA Matthews/MH Liga
11U
11U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Joyti Dhillon
Scheduling Contact: Renato Barbosa
olcLink
CSA North/Cab Evo
11U
11U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Juan Vazquez
Scheduling Contact: Juan Vazquez
olcLink
CSA North/cab King
11U
11U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Michelle Mendoza
Scheduling Contact: Josh Denton
olcLink
CSA Palisades King
11U
11U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Courtney Rouse
Scheduling Contact: Andy Kaplan
olcLink
CSA North/cab Liga
11U
11U B THIRD WEST 1 (H/A)

olcLink
CSA Uptown King
11U
11U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Catey Stewart
Scheduling Contact: Andrew Werner
olcLink
CSA Uptown Liga
11U
11U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Ann miller Mattocks
Scheduling Contact: Alex Galloway
olcLink
CSA Charlotte Blue
11U
11U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Chelsea Mellon
Scheduling Contact: David Fox
olcLink
CSA Charlotte Liga
11U
11U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Santiago Jimenez
Scheduling Contact: Santiago Jimenez
olcLink
CSA Matthews/MH Blue
11U
11U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Andy Guevara
Scheduling Contact: Andy Guevara
olcLink
CSA Palisades LIGA
11U
11U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Laura Harrington
Scheduling Contact: Gentry Harrington
olcLink
CSA Uptown Roma
11U
11U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Catey Stewart
Scheduling Contact: Matt Tuttle
olcLink
CSA Charlotte Gold
11U
11U B THIRD WEST 2 (H/A)
Primary Team Officia: lori mees
Scheduling Contact: Morteza Ebrahimi
olcLink
CSA Charlotte Black
11U
11U B THIRD WEST 2 (H/A)
Primary Team Officia: Chris Bleakley
Scheduling Contact: Arturo Guerra
olcLink
CSA Huntersville King
11U
11U B THIRD WEST 1 (H/A)
Primary Team Officia: Kelly Wilburn
Scheduling Contact: Robbie Varghese
olcLink
CSA Uptown Blue
11U
11U B THIRD WEST 1 (H/A)
Primary Team Officia: Dan Dudley
Scheduling Contact: Catey Stewart
olcLink
CSA Charlotte Roma G
12U
12U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Julie Horne
Scheduling Contact: Bradley Wylde
olcLink
CSA Charlotte King G
12U
12U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Nicole Del Corso
Scheduling Contact: Simon Cole
olcLink
CSA Charlotte Blue G
12U
12U G SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Elizabeth Neligan
Scheduling Contact: James Bass
olcLink
CSA Matthews/MH King G
12U
12U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Deanna Pressley
Scheduling Contact: Jessie Franzone
olcLink
CSA North/cab King G
12U
12U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Brooke Small
Scheduling Contact: Michael Puskar
olcLink
CSA Uptown Liga G
12U
12U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Jennifer Dyer
Scheduling Contact: Madison Gates
olcLink
CSA Huntersville King G
12U
12U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Christopher Langford
Scheduling Contact: Errin Stanon
olcLink
CSA Uptown Blue G
12U
12U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Asheley Hayes
Scheduling Contact: Ben Jacklin
olcLink
CSA Uptown King G
12U
12U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Laura Reed
Scheduling Contact: Catey Stewart
olcLink
CSA Huntersville Roma G
12U
12U G SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Ashleigh Breath
Scheduling Contact: Beth Aguallo
olcLink
CSA Charlotte Gold G
12U
12U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Tammy Knoll
Scheduling Contact: Sam Fox
olcLink
CSA Huntersville Liga G
12U
12U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Emily Riera
Scheduling Contact: Kevin Cunnane
olcLink
CSA Uptown Gold G
12U
12U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Daniel Wragg
Scheduling Contact: Daniel Wragg
olcLink
CSA Charlotte Liga G
12U
11U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Stephano Williams
Scheduling Contact: Jenn Woody
olcLink
CSA Huntersville King
12U
12U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Joey Peterson
Scheduling Contact: William Armstrong
olcLink
CSA Charlotte King
12U
12U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Jennifer Otten
Scheduling Contact: Carmelo Sapia
olcLink
CSA Matthews/MH King
12U
12U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Jeremy John
Scheduling Contact: Liam Wilson
olcLink
CSA Matthews/MH Liga
12U
12UB SECOND WEST 3
Primary Team Officia: Amanda Uher
Scheduling Contact: Alfredo Henriques Fernandez
olcLink
CSA North/cab King
12U
12UB SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Jay Kilzi
Scheduling Contact: Adam Williams
olcLink
CSA North/Cab Evo
12U
12U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Juan Vazquez
Scheduling Contact: Juan Vazquez
olcLink
CSA Uptown King
12U
12U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Dan Dudley
Scheduling Contact: Dan Dudley
olcLink
CSA Uptown Liga
12U
12UB SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Jim Deerkoski
Scheduling Contact: Antonio Nunes
olcLink
CSA Charlotte Gold
12U
12UB SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Kun Yuan
Scheduling Contact: David Fox
olcLink
CSA Matthews/MH Blue
12U
12UB SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Larissa Peach
Scheduling Contact: Ian Richmond
olcLink
CSA Matthews/MH Gold
12U
12UB SECOND WEST 2
Primary Team Officia: MARIA SKORDILIS
Scheduling Contact: Jimmy Koutsokalis
olcLink
CSA Charlotte Liga
12U
12U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Stephen Yohrling
Scheduling Contact: Rondell Honora
olcLink
CSA Charlotte Blue
12U
12UB SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Catherine Dugan
Scheduling Contact: Benjamin Johnson
olcLink
CSA Huntersville Liga
12U
12U B THIRD WEST 2
Primary Team Officia: Kelly Brett
Scheduling Contact: Kelly Brett
olcLink
CSA North/cab Liga
12U
12U B THIRD WEST 1
Primary Team Officia: Trina Schrengencost
Scheduling Contact: Kevin "Frank" Smith
olcLink
CSA North/Cab Blue
12U
12U B THIRD WEST 1
Primary Team Officia: Chip Fortune
Scheduling Contact: Josh Denton
olcLink
CSA North/Cab Future
12U
12U B THIRD WEST 1
Primary Team Officia: Juan Vazquez
Scheduling Contact: Juan Vazquez
olcLink
CSA Palisades King
12U
12U B THIRD WEST 2
Primary Team Officia: tara kinman
Scheduling Contact: Remi Adnet
olcLink
CSA Charlotte Gold G
13U
13U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Jill Boisvenue
Scheduling Contact: James Finnerty
olcLink
CSA Charlotte Black G
13U
13U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Andrew Brown
Scheduling Contact: Andrew Brown
olcLink
CSA Matthews/MH King G
13U
13U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Tad Telarico
Scheduling Contact: Andy Guevara
olcLink
CSA North/Hville Liga G
13U
13U G THIRD WEST 1 (H/A)
Primary Team Officia: Charles Farnham
Scheduling Contact: Paige Hanson
olcLink
CSA Charlotte Blue G
13U
13U G FIRST WEST
Primary Team Officia: lisa forster
Scheduling Contact: Jen Woody
olcLink
CSA North/Hville King G
13U
13U G FIRST WEST
Primary Team Officia: JODIE PUSKAR
Scheduling Contact: Scott Fischer
olcLink
CSA North/Hville Elite G
13U
13U G ELITE WEST
Primary Team Officia: April Stoner
Scheduling Contact: Michael Wakeman
olcLink
CSA Charlotte Liga G
13U
13U G ELITE WEST
Primary Team Officia: Ramona Dunphy
Scheduling Contact: Adam Cunningham
olcLink
CSA Uptown King G
13U
13U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Alex Galloway
Scheduling Contact: Timothy Snedeker
olcLink
CSA Uptown Liga G
13U
13U G SECOND WEST
Primary Team Officia: Justin Davis
Scheduling Contact: Alex Smiley
olcLink
CSA Uptown Blue G
13U
13U G THIRD WEST 2 (H/A)
Primary Team Officia: Catey Stewart
Scheduling Contact: Andy Dowds
olcLink
CSA Charlotte Roma G
13U
13U G ELITE WEST
Primary Team Officia: Micki Hammond
Scheduling Contact: Stephano Williams
olcLink
CSA CLT Roma Select G
13U
13U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Jen Woody
Scheduling Contact: Stewart Draper
olcLink
CSA Charlotte White G
13U
13U G THIRD WEST 2 (H/A)
Primary Team Officia: Stephen Locker
Scheduling Contact: Stephen Locker
olcLink
CSA Charlotte Grey G
13U
13U G THIRD WEST 1 (H/A)
Primary Team Officia: Michelle Devaney
Scheduling Contact: Morteza Ebrahimi
olcLink
CSA Charlotte King G
13U
13U G NLPC
Primary Team Officia: Kim Brtalik
Scheduling Contact: Heather Frelin
olcLink
CSA Huntersville Roma G
13U
13U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Tracy Seifert
Scheduling Contact: Aaron Smith
olcLink
CSA Charlotte Liga G
13U
12U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Holly Norton
Scheduling Contact: Phil Lovejoy
olcLink
CSA Matthews/MH Liga G
13U
12U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Ryann Bartmann
Scheduling Contact: Andy Guevara
olcLink
CSA Charlotte Blue
13U
14U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Melissa Woller
Scheduling Contact: Franklyn Scott
olcLink
CSA Charlotte Liga
13U
13U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Rondell Honora
Scheduling Contact: Rondell Honora
olcLink
CSA North/Cab Blue
13U
13U B THIRD WEST (H/A)
Primary Team Officia: Jeannine Hammett
Scheduling Contact: fred small
olcLink
CSA Charlotte Gold
13U
13U B THIRD WEST (H/A)
Primary Team Officia: Laura Stein
Scheduling Contact: Laura Stein
olcLink
CSA Charlotte Blue
13U
13U B SECOND WEST
Primary Team Officia: Scott Kennedy
olcLink
CSA Charlotte King
13U
13U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Doug Williams
Scheduling Contact: Matt Ford
olcLink
CSA Matthews/MH Blue
13U
13U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Stacy Owings
Scheduling Contact: Darren Shunkwiler
olcLink
CSA North/Hville Elite
13U
13U B ELITE WEST
Primary Team Officia: Katherine Martin
Scheduling Contact: Ross Steedman
olcLink
CSA North/Cab Evo
13U
13U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Juan Vazquez
Scheduling Contact: Juan Vazquez
olcLink
CSA Matthews/MH Liga
13U
13U B ELITE WEST
Primary Team Officia: Lee White
Scheduling Contact: Michael Winstone
olcLink
CSA Matthews/MH King
13U
13U B ELITE WEST
Primary Team Officia: Debbie Sosa
Scheduling Contact: Saul Sosa
olcLink
CSA North/Hville King
13U
13U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Gerry Cook
Scheduling Contact: Jerry Tesh
olcLink
CSA South Elite
13U
13U B NLPC
Primary Team Officia: Bill Trosch
Scheduling Contact: Steve Magee
olcLink
CSA Uptown King
13U
13U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Melissa Sullivan
Scheduling Contact: Todd King
olcLink
CSA North/Hville King G
14U
14U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Marnie Woodward
Scheduling Contact: Aaron Smith
olcLink
CSA North/Hville Elite G
14U
14U G PREMIER
Primary Team Officia: Steven STrom
Scheduling Contact: Tammy DeCesare
olcLink
CSA Matthews/MH King G
14U
14U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Beth Imseis
Scheduling Contact: Michael Winstone
olcLink
CSA Charlotte Blue G
14U
14U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Kari Smith-poskie
Scheduling Contact: Bob Pierce
olcLink
CSA Charlotte Black G
14U
14U G SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Alecia Hatlem
Scheduling Contact: Morteza Ebrahimi
olcLink
CSA Charlotte Liga G
14U
14U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Regina Farmer
Scheduling Contact: Phil Lovejoy
olcLink
CSA Charlotte Gold G
14U
14U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Tracy Frey
Scheduling Contact: Dennis Tsoukalas
olcLink
CSA Charlotte King G
14U
14U G PREMIER
Primary Team Officia: Laura Saunders
Scheduling Contact: Andrew Brown
olcLink
CSA Palisades King G
14U
14U G SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Susan Kirsch
Scheduling Contact: Danielle Center
olcLink
CSA Uptown King G
14U
14U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Leigh Cook
Scheduling Contact: Benjamin Jacklin
olcLink
CSA North/Hville Liga G
14U
14U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Bethany Spano
Scheduling Contact: Bethany Spano
olcLink
CSA South Elite G
14U
13U G NLPC
Primary Team Officia: Teresa Palmer
Scheduling Contact: Sean Carlisle
olcLink
CSA North/cab Liga
14U
14U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Deidre Mazze
Scheduling Contact: Kevin "Frank" Smith
olcLink
CSA Matthews/MH King
14U
14U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Jason Fasel
Scheduling Contact: Liam Wilson
olcLink
CSA Matthews/MH Liga
14U
14U B SECOND WEST 3
Primary Team Officia: Martha Osborne
Scheduling Contact: Michael Winstone
olcLink
CSA North/Hville Elite
14U
14U B PREMIER
Primary Team Officia: Michael Smith
Scheduling Contact: Patrick Bridges
olcLink
CSA North/Hville King
14U
14U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Nicole Dempster
Scheduling Contact: Xavier Harrison
olcLink
CSA South Elite
14U
14U B PREMIER
Primary Team Officia: Jen Woody
Scheduling Contact: Steve Magee
olcLink
CSA North/Cab Evo
14U
14U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Juan Vazquez
Scheduling Contact: Juan Vazquez
olcLink
CSA Uptown King
14U
14U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Eric Trosch
Scheduling Contact: Matt Tuttle
olcLink
CSA Huntersville Liga
14U
14U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Kelly Brett
Scheduling Contact: David Garrett
olcLink
CSA Charlotte King
14U
14U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Alison Gugenheim
Scheduling Contact: Rondell Honora
olcLink
CSA Charlotte Gold
14U
14U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Sarah Warmath
Scheduling Contact: DJ Short
olcLink
CSA Charlotte Liga
14U
14U B SECOND WEST 3
Primary Team Officia: Jonathan Stein
Scheduling Contact: Carmelo Sapia
olcLink
CSA Charlotte Black
14U
14U B THIRD WEST
Primary Team Officia: Sparkle Callahan
Scheduling Contact: Ryan Morris
olcLink
CSA Charlotte White
14U
14U B THIRD WEST
Primary Team Officia: Shari Goldstein
Scheduling Contact: Barkley Miller
olcLink
CSA North/Cab Blue
14U
14U B THIRD WEST
Primary Team Officia: AnnMarie Jimenez
Scheduling Contact: Julian Pacheco
olcLink
CSA Matthews/MH Blue
14U
14U B THIRD WEST
Primary Team Officia: Rhett Leake
Scheduling Contact: Renato Barbosa
olcLink
CSA Charlotte Blue
14U
15U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Sam Greer
Scheduling Contact: Jac Cicala
olcLink
CSA South Elite G
15U
14U G PREMIER
Primary Team Officia: Maggie Tapp
Scheduling Contact: Garfield Hoilett
olcLink
CSA South Elite
15U
15U B PREMIER
Primary Team Officia: Sheila Foster
Scheduling Contact: Marko Luetge
olcLink
CSA Matthews/mh King
15U
15U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Mike Barnes
Scheduling Contact: Alex Nelson
olcLink
CSA North/Hville King
15U
15U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Amy Anderson
Scheduling Contact: Charles Montero
olcLink
CSA North/cab Liga
15U
15U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: John Sullivan
Scheduling Contact: Kevin Smith
olcLink
CSA North/Hville Elite
15U
15U B PREMIER
Primary Team Officia: Matthew Denton
Scheduling Contact: Matthew Denton
olcLink
CSA Charlotte Gold
15U
15U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Taylor Foust
Scheduling Contact: Scott Martin
olcLink
CSA Charlotte King
15U
15U B PREMIER
Primary Team Officia: Suzy Owens
Scheduling Contact: Gary Forbes
olcLink
CSA Charlotte Liga
15U
15U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Heather Banks
Scheduling Contact: Scott Ginn
olcLink
CSA Charlotte Black
15U
15U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Jennifer Attmore
Scheduling Contact: Bob Pierce
olcLink
CSA Huntersville Liga
15U
15U B THIRD WEST (H/A)
Primary Team Officia: Nick Degrassi
Scheduling Contact: Tellie Simonson
olcLink
CSA North/Cab Blue
15U
15U B THIRD WEST (H/A)
Primary Team Officia: Matthew Denton
Scheduling Contact: Matthew Denton
olcLink
CSA North/Hville Elite
16U
16U B PREMIER
Primary Team Officia: Gregory Vacek
Scheduling Contact: Matthew Denton
olcLink
CSA North/Hville King
16U
16U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Miguel Maldonado
Scheduling Contact: Adam Williams
olcLink
CSA South Elite
16U
16U B PREMIER
Primary Team Officia: Therese Rothenberger
Scheduling Contact: Rob Dalton
olcLink
CSA Charlotte Blue
16U
16U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Shari Goldstein
Scheduling Contact: Scott Martin
olcLink
CSA Charlotte Gold
16U
16U B SECOND WEST 2
Primary Team Officia: Stephanie Manha
Scheduling Contact: Franklyn Scott
olcLink
CSA Charlotte King
16U
16U B PREMIER
Primary Team Officia: Scott Mall
Scheduling Contact: Andrew Brown
olcLink
CSA Charlotte Liga
16U
16U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Brooke Brown
Scheduling Contact: Ryan Morris
olcLink
CSA Huntersville King
16U
16U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Ken Dugan
Scheduling Contact: Allison Bond
olcLink
CSA Matthews/MH King
16U
16U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Jonathon Eldridge
Scheduling Contact: Alex Hayner
olcLink
CSA North/cab King
17U
17U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Kari Pamperin
Scheduling Contact: Julian Pacheco
olcLink
CSA North/Hville Elite
17U
17U B PREMIER
Primary Team Officia: Michael Smith
Scheduling Contact: Tony Faticoni
olcLink
CSA South Elite
17U
17U B PREMIER
Primary Team Officia: Chrissy Wilson
Scheduling Contact: Rob Dalton
olcLink
CSA Charlotte Blue
17U
17U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Derrick Leeson
Scheduling Contact: Derrick Leeson
olcLink
CSA Charlotte King
17U
17U B PREMIER
Primary Team Officia: Scott Ginn
Scheduling Contact: Scott Ginn
olcLink
CSA Charlotte Liga
17U
17U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Gary Hoilett
Scheduling Contact: Gary Hoilett
olcLink
CSA North/Cab Evo
17U
17U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Juan Vazquez
Scheduling Contact: Juan Vazquez
olcLink
CSA North/Hville Elite
18U
18U B PREMIER
Primary Team Officia: Rebecca Sabo
Scheduling Contact: Charles Montero
olcLink
CSA South Elite
18U
18U B PREMIER
Primary Team Officia: Dino Pacifici
Scheduling Contact: Oliver Carias
olcLink
CSA Charlotte King
18U
18U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Nate Wade
Scheduling Contact: Nate Wade
olcLink
CSA North/cab King
18U
18U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Christie Halls
Scheduling Contact: Kyle Neal
olcLink
CSA North/Hville Elite
19U
19U B PREMIER
Primary Team Officia: Alan Harsch
Scheduling Contact: Jerry Tesh
olcLink
CSA CHARLOTTE KING
19U
Primary Team Officia: Ryan Morris
Scheduling Contact: Ryan Morris
olcLink
CSA Charlotte Roma
19U
19U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Kevin Summers
Scheduling Contact: Kevin Summers
olcLink
CSA Matthews/MH King
19U
19U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Beth Imseis
Scheduling Contact: Tyler Andrus
olcLink
CSA South Elite
19U
19U B PREMIER
Primary Team Officia: John Mitchell
Scheduling Contact: Ryan Morris
olcLink


NCCSL 2019 1/19/2019 NC004 classic@ncsoccer.org S542479 images/checkin.png Accepted
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy