Wesley Chapel Weddington AA  
Derek HarrellStaff Access
Wendy KahnStaff Access
George SellaStaff Access
Tim ZimmermanStaff Access
more


Registration closed on : 1/14/2020 at 11:59 PM
TeamContacts 
09 WCWAA BLACK G
11U
11UG 1st WEST
Primary Team Officia: Kimberly Wright
Scheduling Contact: Todd Haring
olcLink
09 WCWAA SILVER G
11U
11UG 2nd WEST2
Primary Team Officia: Michael Babcock
Scheduling Contact: Michael Babcock
olcLink
09 WCWAA BLACK
11U
11UB 2nd WEST3
Primary Team Officia: Rita Morris
Scheduling Contact: Stephen Hancock
olcLink
09 WCWAA SILVER
11U
11UB 3rd WEST3
Primary Team Officia: Lloyd Earnhardt
Scheduling Contact: Douglas Earnhardt
olcLink
08 WCWAA BLACK G
12U
12UG 1st WEST
Primary Team Officia: Mouin Zeitouni
Scheduling Contact: Mouin Zeitouni
olcLink
08 WCWAA SILVER G
12U
12UG 2nd WEST
Primary Team Officia: Rebekah Garrett
Scheduling Contact: Aaron Roman
olcLink
08 WCWAA BLACK
12U
12UB 1st WEST1
Primary Team Officia: Jody Droze
Scheduling Contact: Travis Joseph
olcLink
08 WCWAA SILVER
12U
12UB 1st WEST2
Primary Team Officia: Eric Danneker
Scheduling Contact: Eric Danneker
olcLink
08 WCWAA WHITE
12U
12UB 2nd WEST2
Primary Team Officia: Aristea Vlahos
Scheduling Contact: Eric Chartier
olcLink
08 WCWAA GRAY
12U
12UB 3rd WEST2
Primary Team Officia: Anthony Reis
Scheduling Contact: Anthony Reis
olcLink
07 WCWAA SILVER G
13U
13UG 2nd WEST
Primary Team Officia: Jacob Moore
Scheduling Contact: Jason Williams
olcLink
07 WCWAA BLACK G
13U
13UG ELITE WEST
Primary Team Officia: Stacy Figgs Sokhi
Scheduling Contact: Todd Haring
olcLink
07 WCWAA SILVER
13U
13UB 3rd WEST
Primary Team Officia: Jamie Chevrier
Scheduling Contact: Cory Adams
olcLink
07 WCWAA BLACK
13U
13UB ELITE WEST
Primary Team Officia: Rachel Murphy
Scheduling Contact: Derek Harrell
olcLink
06 WCWAA BLACK G
14U
14UG 1st WEST
Primary Team Officia: Maria Schoff
Scheduling Contact: Craig Dedrick Jr.
olcLink
06 WCWAA SILVER G
14U
14UG 3rd WEST
Primary Team Officia: Mouin Zeitouni
Scheduling Contact: Mouin Zeitouni
olcLink
06 WCWAA BLACK
14U
14UB 1st WEST
Primary Team Officia: Jennifer whitney
Scheduling Contact: Austin Knight
olcLink
06 WCWAA SILVER
14U
14UB 3rd WEST (H/A)
Primary Team Officia: Tina Dannaker
Scheduling Contact: Harrison Holder
olcLink
05 WCWAA BLACK
15U
15UB 1st WEST
Primary Team Officia: Michele Connell
Scheduling Contact: Kyle Searles
olcLink
04 WCWAA SILVER
16U
16UB 2nd WEST2
Primary Team Officia: Alan Stephenson
Scheduling Contact: Harrison Holder
olcLink
04 WCWAA BLACK
16U
16UB 1st WEST
Primary Team Officia: Patrick Lucas
Scheduling Contact: Patrick Lucas
olcLink
03 WCWAA BLACK
17U
17UB 1st WEST
Primary Team Officia: Mindy Jones
Scheduling Contact: James Mumby
olcLink
03 WCWAA SILVER
17U
17UB 2nd PIEDMONT
Primary Team Officia: Austin Knight
Scheduling Contact: Austin Knight
olcLink
02 WCWAA BLACK
18U
18UB 1st WEST
Primary Team Officia: Mindy Jones
Scheduling Contact: James Mumby
olcLink
01 WCWAA BLACK
19U
19UB 1st WEST
Primary Team Officia: Joseph Efenecy
Scheduling Contact: Joseph Efenecy
olcLink


NCCSL 2020 1/25/2020 NEW NC036 classic@ncsoccer.org S262933 images/checkin.png Accepted
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy