Lake Norman Soccer Club (LNSC)  
Melanie SmithSTAFF ACCESS
Jeremy WeeksSTAFF ACCESS
Dave BeboutSTAFF ACCESS
Leslie GerwitzSTAFF ACCESS
Andrew OtaborSTAFF ACCESS
Russell SteedmanSTAFF ACCESS
more


Team Contacts
LNSC Eclipse Flash G
U11 born in 2005
04G 2nd West2
 Primary Team Officia: Gina Jackson
Scheduling Contact: Kazree Johnson
LNSC Eclipse Stars G
U11 born in 2005
04G OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Kevin Bailey
Scheduling Contact: Stephen Chaconas
LNSC HV Aberdonians G
U11 born in 2005
04G 2nd West1
 Primary Team Officia: Carrie Ferguson
Scheduling Contact: Kevin Cunnane
LNSC HV Glaswegians G
U11 born in 2005
03G 2nd West1
Primary Team Officia: Sonya Rush
Scheduling Contact: Carrie Bachofner
LNSC UNITED PINK ELITE G
U11 born in 2005
04G OPEN Piedmont
Primary Team Officia: Leslie Gerwitz
Scheduling Contact: Leslie Gerwitz
LNSC University Legacy G
U11 born in 2005
04G 2nd West2
 Primary Team Officia: Jagu Desai-blumer
Scheduling Contact: Ross Englert
LNSC Force Dynamo
U11 born in 2005
04B 2nd West2
 Primary Team Officia: Andrew Bandel
Scheduling Contact: Nick Brindley
LNSC HV Claymores
U11 born in 2005
04B 2nd Piedmont2
 Primary Team Officia: Christian Byrd
Scheduling Contact: Ross Steedman
LNSC HV Highlanders
U11 born in 2005
03B OPEN West2
 Primary Team Officia: Zoia Miaja
Scheduling Contact: Russell Steedman
LNSC HV Wee Highlanders
U11 born in 2005
04B 2nd West1
 Primary Team Officia: Leslie Gerwitz
Scheduling Contact: Leslie Gerwitz
LNSC Lincoln County Vapor
U11 born in 2005
04B 2nd West2
Primary Team Officia: Angela Graden
Scheduling Contact: Raven Hasian
LNSC Force Union
U11 born in 2005
04B OPEN West1
 Primary Team Officia: Gara Craven
LNSC University Legacy G
U12 born in 2004
03G 2nd West1
 Primary Team Officia: Christie Hall
Scheduling Contact: Stevie de Rossi
LNSC Eclipse Earthquakes G
U12 born in 2004
03G OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Stacy Jeter
Scheduling Contact: Patricia Hughes
LNSC Eclipse Impact G
U12 born in 2004
03G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Alix Pronko
Scheduling Contact: Cleve Pechuekonis
LNSC Force Fire
U12 born in 2004
03B OPEN West2
 Primary Team Officia: Terrance Davis
Scheduling Contact: Nick Brindley
LNSC Force Crew
U12 born in 2004
03B OPEN West2
 Primary Team Officia: Kevin Hope
Scheduling Contact: Stephen Chaconas
LNSC Force Red Bulls
U12 born in 2004
03B OPEN West1
 Primary Team Officia: Lisa Gill
LNSC HV Claymores
U12 born in 2004
03B OPEN West1
 Primary Team Officia: Shannon Laatsch
Scheduling Contact: Kenneth Dugan
LNSC HV Highlanders
U12 born in 2004
03B OPEN West1
Primary Team Officia: Curt Kuechler
Scheduling Contact: Lenny Govia
LNSC Vallense
U12 born in 2004
03B 2nd West3
 Primary Team Officia: Fredy Herrera
Scheduling Contact: Fredy Herrera
LNSC Force Munich
U12 born in 2004
03B 2nd West1
 Primary Team Officia: Kevin Smith
Scheduling Contact: Kevin Smith
LNSC Lincoln CO Legends G
U13 born in 2003
02G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Donna Reid
Scheduling Contact: Jason Dragoon
LNSC United Chaos G
U13 born in 2003
02G 2nd West
 Primary Team Officia: Tracy Weatherford
Scheduling Contact: Michael Helvey
LNSC University Fusion G
U13 born in 2003
02G 2nd West
 Primary Team Officia: Lawrence Bernstein
Scheduling Contact: Amanda Kay
LNSC HV Glaswegians G
U13 born in 2003
02G OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Stacy Markle
Scheduling Contact: Steve Wrinn
LNSC Eclipse Revolution G
U13 born in 2003
02G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Andrea Pemberton
Scheduling Contact: Kate Hammes
LNSC University Legacy G
U13 born in 2003
02G 2nd West
 Primary Team Officia: Yates Farris
Scheduling Contact: Steven DE Rossi
LNSC International
U13 born in 2003
02B 2nd West1
 Primary Team Officia: Anna Angeles
Scheduling Contact: Felix Angeles
LNSC HV Highlanders
U13 born in 2003
02B Elite West
Primary Team Officia: Carla Clements
Scheduling Contact: Lenny Govia
LNSC United
U13 born in 2003
02B 2nd West2
 Primary Team Officia: Neil Armstrong
Scheduling Contact: Neil Armstrong
LNSC Force
U13 born in 2003
02B SPRL Division
 Primary Team Officia: Nicole Deal
Scheduling Contact: Gary Forbes
LNSC Force United
U13 born in 2003
02B 2nd West2
 Primary Team Officia: Aimee Downing
Scheduling Contact: Jason Strange
LNSC United Pride G
U14 born in 2002
01 Girls Second Piedmont
 Primary Team Officia: Julie Sparks
Scheduling Contact: Cleve Pechuekonis
LNSC Eclipse Black G
U14 born in 2002
02G OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Nathan Vlazny
Scheduling Contact: Kate Hammes
LNSC Eclipse Blue G
U14 born in 2002
02G Elite West
 Primary Team Officia: Dana Jones
LNSC Lincoln County Vapor
U14 born in 2002
01 Boys Second West2
Primary Team Officia: Kristy Lopez
Scheduling Contact: Carlos Arias
LNSC HV Highlanders
U14 born in 2002
01 Boys Second West1
 Primary Team Officia: Jorge Hernandez-chavez
Scheduling Contact: Ross Steedman
LNSC University Venom
U14 born in 2002
01 Boys Second West1
 Primary Team Officia: Angelia Bahr
Scheduling Contact: Ross Englert
LNSC Force
U14 born in 2002
01 Boys Second Piedmont2
 Primary Team Officia: Michelle Kreger
Scheduling Contact: Stephen Chaconas
LNSC Force United
U14 born in 2002
01 Boys Second West1
Primary Team Officia: Mark Garland
Scheduling Contact: Kevin Smith
LNSC Vallense FC
U14 born in 2002
01 Boys Second West1
 Primary Team Officia: Fredy Herrera
Scheduling Contact: Fredy Herrera
LNSC Eclipse Black G
U15 born in 2001
01 Girls First West
 Primary Team Officia: Nathan Vlazny
Scheduling Contact: Tammy Decesare
LNSC Eclipse Blue G
U15 born in 2001
01 Girls Premier
 Primary Team Officia: Melissa Jenkins
Scheduling Contact: Adam Denton
LNSC Lincoln CO Legends G
U15 born in 2001
01 Girls Second Piedmont
 Primary Team Officia: Jill Mcpeak
Scheduling Contact: Amanda Urban
LNSC LC Vapor
U15 born in 2001
00 Boys Second West 3
 Primary Team Officia: Michele Shanklin
Scheduling Contact: Rush Simmons
LNSC HV Highlanders
U15 born in 2001
00 Boys Second West 1
 Primary Team Officia: Leslie Gerwitz
Scheduling Contact: Leslie Gerwitz
LNSC Force United
U15 born in 2001
00 Boys Second West 2
Primary Team Officia: Mystee Brodnick
Scheduling Contact: Josh Belk
LNSC International
U15 born in 2001
00 Boys Second West 2
 Primary Team Officia: Anna Angeles
Scheduling Contact: Moses Hankinson
LNSC University Venom
U15 born in 2001
00 Boys Second West 2
 Primary Team Officia: Rhonda Duggan
Scheduling Contact: Kyle Neal
LNSC Force
U15 born in 2001
00 Boys First West
 Primary Team Officia: Gary Forbes
Scheduling Contact: Pamela Bardusch
LNSC Vallense FC
U15 born in 2001
00 Boys Second West 2
 Primary Team Officia: Fredy Herrera
Scheduling Contact: Fredy Herrera
LNSC International
U16 born in 2000
99 Boys First West
Primary Team Officia: Banda Annaela
Scheduling Contact: Banda Annaela
LNSC Force
U16 born in 2000
99 Boys Premier
 Primary Team Officia: Wendy Faulkner
Scheduling Contact: Gary Forbes
LNSC United Spartans
U16 born in 2000
99 Boys Second West2
 Primary Team Officia: Stephanie Rollans
Scheduling Contact: Garry Murray
LNSC Vallense FC
U16 born in 2000
99 Boys Second West2
 Primary Team Officia: Alfredo Herrera
Scheduling Contact: Alfredo Herrera
LNSC Force United
U16 born in 2000
99 Boys Second West2
 Primary Team Officia: Pamela Bardusch
Scheduling Contact: Jeremy Weeks
LNSC HV Highlanders
U16 born in 2000
99 Boys Second West2
 Primary Team Officia: Keith Bolt
Scheduling Contact: Lenny Govia
LNSC University Venom
U17 born in 1999
98 Boys Second West
 Primary Team Officia: Mark Laing
Scheduling Contact: Kyle Neal
LNSC HV Highlanders
U17 born in 1999
98 Boys First West
 Primary Team Officia: Bryant Knauer
LNSC Vallense FC
U17 born in 1999
98 Boys Second West
 Primary Team Officia: Alfredo Herrera
Scheduling Contact: Alfredo Herrera
LNSC Force
U17 born in 1999
98 Boys Premier
 Primary Team Officia: Traci Willis
Scheduling Contact: Stephen Chaconas
LNSC Force
U18 born in 1998
97 Boys Second West
 Primary Team Officia: Leanne Wright
Scheduling Contact: Adam Denton
LNSC VALLENSE FC
U18 born in 1998
97 Boys Second West
 Primary Team Officia: Leslie Gerwitz
Scheduling Contact: Leslie Gerwitz


NCCSL 2016 1/23/2016 NC045 classic@ncsoccer.org S419917