Triangle United Soccer Assn  
John CirilloStaff Access
Cameron TewStaff Access
Irene DohertyStaff Access
Drew KepleyStaff Access
more


Team Contacts
TUSA ARSENAL G
11U
11U G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Courtney Gray
Scheduling Contact: Jose Santibanez
TUSA BARCELONA G
11U
11U G OPEN East
 Primary Team Officia: Margie Boccieri
Scheduling Contact: John Cirillo
TUSA BARCELONA JRS G
11U
11U G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Ricardo Santibanez`
Scheduling Contact: Ricardo Santibanez`
TUSA EVERTON G
11U
11U G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Kim Silver
Scheduling Contact: Hannah Kiser
TUSA Arsenal G
12U
12U G OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Courtney Gray
Scheduling Contact: Senyonjo Mukungu
TUSA Everton G
12U
12U G 2nd East 1
Primary Team Officia: Skylar Porter
Scheduling Contact: Skylar Porter
TUSA GOLD G
13U
13U G Elite East
 Primary Team Officia: Lisa Emrich
Scheduling Contact: Lisa Emrich
TUSA JUNIORS G
13U
13U G OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: John Cirillo
Scheduling Contact: John Cirillo
TUSA SILVER G
13U
13U G 2nd East 1
 Primary Team Officia: Samantha Scaringelli
Scheduling Contact: Beth Hoos
TUSA BLACK
13U
13U B 2nd East 2
Primary Team Officia: Skylar Porter
Scheduling Contact: Linda Triana
TUSA BRONZE
13U
13U B 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Maxwell Mckonon
Scheduling Contact: Maxwell Mckonon
TUSA GOLD
13U
13U B Elite East
 Primary Team Officia: Ricardo Santibanez`
Scheduling Contact: Ricardo Santibanez`
TUSA JUNIORS
13U
13U B OPEN East
 Primary Team Officia: Mackenzie Casey
Scheduling Contact: bonyoko bokole
TUSA SILVER
13U
13U B OPEN East
 Primary Team Officia: David Wood
Scheduling Contact: David Wood
TUSA Gold G
14U
14U G Premier
 Primary Team Officia: Richard Bryan
Scheduling Contact: Richard Bryan
TUSA Silver G
14U
14U G 2nd EAST 2
 Primary Team Officia: Thomas Morrow
Scheduling Contact: Thomas Morrow
TUSA Wake Blue G
14U
14U G 1st EAST
 Primary Team Officia: Theresa Spies
Scheduling Contact: Mike Bamber
TUSA XL RANGERS
14U
14U B 2nd EAST 2
 Primary Team Officia: Graham Ford
Scheduling Contact: Graham Ford
TUSA Black
14U
14U B 2nd EAST 3
 Primary Team Officia: Lucio Garcia
Scheduling Contact: Lucio Garcia
TUSA Bronze
14U
14U B 2nd EAST 3
 Primary Team Officia: Camille Allen
Scheduling Contact: Camille Allen
TUSA Silver
14U
14U B 2nd EAST 2
 Primary Team Officia: Maxwell Mckonon
Scheduling Contact: Maxwell Mckonon
TUSA WAKE RANGERS
14U
14U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Marc Wiggins
Scheduling Contact: Simone Bracalello
TUSA GOLD
14U
14U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Sarah-Jane Lawless
Scheduling Contact: Michael Moltzon
TUSA Silver
15U
15U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Villa Heron
Scheduling Contact: Villa Heron
TUSA Black
15U
15U B 2nd PIEDMONT
 Primary Team Officia: Seth Kaplan
Scheduling Contact: Seth Kaplan
TUSA WAKE BLUE
15U
15U B Premier
 Primary Team Officia: Christopher Szczuka
Scheduling Contact: Simone Bracalello
TUSA XL RANGERS
15U
15U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Graham Ford
Scheduling Contact: Graham Ford
TUSA BRONZE
15U
15U B 2nd EAST 2
 Primary Team Officia: Rebecca Dingfelder
Scheduling Contact: Rebecca Dingfelder
TUSA Gold
15U
15U B Premier
 Primary Team Officia: Michael Moltzon
Scheduling Contact: Michael Moltzon
TUSA XL RANGERS
16U
16U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Graham Ford
Scheduling Contact: Graham Ford
TUSA Black
16U
16U B 2nd EAST 2
 Primary Team Officia: Taylor Carter
Scheduling Contact: Taylor Carter
TUSA Silver
16U
16U B 1st EAST
 Primary Team Officia: James Hayden
Scheduling Contact: James Hayden
TUSA Bronze
16U
16U B 2nd EAST 2
 Primary Team Officia: Bill Goodnight
Scheduling Contact: Bill Goodnight
TUSA WAKE BLUE
16U
16U B Premier
 Primary Team Officia: Kim Slovensky
Scheduling Contact: Mark Jonas
TUSA Gold
16U
16U B Premier
 Primary Team Officia: Luis Satorra
Scheduling Contact: Luis Satorra
TUSA 01B Bronze
17U
17U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Julie Moushon
Scheduling Contact: Martin Rodriguez arispe
TUSA Silver
17U
17U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Traci Hall
Scheduling Contact: Davis Boyle
TUSA XL RANGERS
17U
17U B Premier
Primary Team Officia: Graham Ford
Scheduling Contact: Graham Ford
TUSA GOLD
17U
17U B Premier
 Primary Team Officia: Luis Satorra
Scheduling Contact: Luis Satorra
TUSA WAKE BLACK
17U
17U B 1st EAST
 Primary Team Officia: Omar Asad
Scheduling Contact: Caleb Norkus
TUSA WAKE BLUE
17U
17U B Premier
 Primary Team Officia: Mark Jonas
Scheduling Contact: Caleb Norkus
TUSA Silver
18U
18 U B 2nd PIEDMONT
 Primary Team Officia: Xi-Ping Huang
Scheduling Contact: Seth Kaplan
TUSA XL RANGERS
18U
18U B Premier
 Primary Team Officia: Graham Ford
Scheduling Contact: Graham Ford
TUSA WAKE BLUE
19U
19U B Premier
 Primary Team Officia: Godfrey Miller
Scheduling Contact: Caleb Norkus
TUSA GOLD
19U
18U B Premier
 Primary Team Officia: bonyoko bokole
Scheduling Contact: bonyoko bokole


NCCSL 2018 1/27/2018 NC399 classic@ncsoccer.org S127936