Carolina Rapids  
Kevin FlanaganStaff Access
Jon KinmanStaff Access
Erin LykonStaff Access
Thomas FinlayStaff Access
Emily McMillanStaff Access
more


Team Contacts
CR NM Burgundy Rapids G
11U
11U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Jessica Nabors
Scheduling Contact: Cory Munro
CR NM Grey Jr Rapids G
11U
11U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Christopher Pustorino
Scheduling Contact: Emily McMillan
CR WS Burgundy Rapids G
11U
11U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: neil orridge
Scheduling Contact: neil orridge
CR NM White Rapids G
11U
11U G THIRD WEST (H/A)
 Primary Team Officia: Liz Kroger
Scheduling Contact: Carson Smith
CR C Burgundy Rapids G
11U
11U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: Nicole Lisk
Scheduling Contact: Katie Gallagher
CR WG Burgundy Rapids G
11U
11U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Mary Rodenberger
Scheduling Contact: Justin Hauck
CR NM Blue Rapids G
11U
11U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: Marcia Daily
Scheduling Contact: John Long
CR NM Blue Rapids
11U
11U B THIRD WEST 1 (H/A)
 Primary Team Officia: Nikki Radford
Scheduling Contact: Spencer Morton
CR NM Burgundy Rapids
11U
11U B SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Cheryl Campbell
Scheduling Contact: Cazimer Rafalik
CR NM White Rapids
11U
11U B THIRD WEST 1 (H/A)
 Primary Team Officia: Melody Mcclanahan
Scheduling Contact: Ryan Santee
CR S PDA Rapids
11U
11U B THIRD WEST 2 (H/A)
 Primary Team Officia: Paula Becker
Scheduling Contact: Carlos Martinez
CR WG Blue Rapids
11U
11U B SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Amanda Briones
Scheduling Contact: Darius Neerings
CR WG Burgundy Rapids
11U
11U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Amy Spencer
Scheduling Contact: Jonathan Kelly
CR WS Burgundy Rapids
11U
11U B FIRST PIEDMONT
 Primary Team Officia: Scott Busteed
Scheduling Contact: neil orridge
CR C Burgundy Rapids
11U
11U B THIRD WEST 2 (H/A)
 Primary Team Officia: Ben Parker
Scheduling Contact: Ben Parker
CR NM Gold Rapids
11U
11U B THIRD WEST 1 (H/A)
 Primary Team Officia: Ryan Jones
Scheduling Contact: Philip Carey
CR C Burgundy Rapids G
12U
12U G SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Darcy Bromley
Scheduling Contact: Colin Gibson
CR NM Blue Rapids G
12U
12U G SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Courtney Clark
Scheduling Contact: William Linquist
CR WG Blue Rapids G
12U
12U G THIRD WEST
 Primary Team Officia: Roy Gunter
Scheduling Contact: Charles Melvin
CR WG Burgundy Rapids G
12U
12U G SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Jill Lewandowski
Scheduling Contact: Rich Lewandowski
CR NM White Rapids G
12U
12U G THIRD WEST
 Primary Team Officia: Jeff Mercuri
Scheduling Contact: John Long
CR NM Grey Rapids G
12U
12U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Christy Condon
Scheduling Contact: William Linquist
CR NM Burgundy Rapids
12U
12UB SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Deborah Young
Scheduling Contact: Muchonka Masiyiwa
CR NM White Rapids
12U
12U B THIRD WEST 2
 Primary Team Officia: Martin Sheir
Scheduling Contact: Philip Carey
CR S Burgundy Rapids
12U
12UB SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Ashley Shealy
Scheduling Contact: Theo Dipom
CR S PDA Rapids
12U
12U B FIRST PIEDMONT
 Primary Team Officia: Marc Sinacori
Scheduling Contact: Carlos Martinez
CR WG Burgundy Rapids
12U
12UB SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Leslie Porter
Scheduling Contact: Efrain Tirado
CR WS Burgundy Rapids
12U
12UB SECOND WEST 3
 Primary Team Officia: Heather Kauufman
Scheduling Contact: Romano Paul
CR NM Gold Rapids
12U
12U B THIRD WEST 2
 Primary Team Officia: Amber Cuis
Scheduling Contact: Spencer Morton
CR C Burgundy Rapids
12U
12UB SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Darcy Bromley
Scheduling Contact: James McCulloch
CR NM Blue Rapids
12U
12UB SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Brian Kurlander
Scheduling Contact: Andre Diouf
CR NM White Rapids G
13U
13U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: jason Reichert
Scheduling Contact: Erin Lykon
CR C Burgundy Rapids G
13U
13U G SECOND PIEDMONT
 Primary Team Officia: Christi West
Scheduling Contact: Walter Ortiz
CR NM Blue Rapids G
13U
13U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: Julia Alfred
Scheduling Contact: Cory Munro
CR NM Elite Rapids G
13U
13U G ELITE WEST
 Primary Team Officia: Alisa Thompson
Scheduling Contact: Raymond Fumo
CR S Burgundy Rapids G
13U
13U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Helen Colquitt
Scheduling Contact: Stephen Roe
CR WG Blue Rapids G
13U
13U G THIRD WEST 1 (H/A)
 Primary Team Officia: Coleman Efird
Scheduling Contact: Sarah Voigt
CR WG Burgundy Rapids G
13U
13U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: Tammy Hogue
Scheduling Contact: Jeff Phillips
CR NM Burgundy Rapids G
13U
13U G ELITE WEST
 Primary Team Officia: Kellie Robinson
Scheduling Contact: Neil Roberts
CR NM Grey NWSL Rapids G
13U
13U G SECOND WEST
 Primary Team Officia: Allison Yates
Scheduling Contact: Emily McMillan
CR NM Grey Rapids G
13U
13U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Ron Larimer
Scheduling Contact: Raymond Fumo
CR NM White Rapids
13U
13U B THIRD WEST (H/A)
 Primary Team Officia: Tracey Kendall
Scheduling Contact: Muchonka Katuta
CR NM Gold Rapids
13U
13U B THIRD WEST (H/A)
 Primary Team Officia: Steve Haemmerle
Scheduling Contact: Dave Crutchfield
CR S. Burgundy Rapids
13U
13U B SECOND WEST
 Primary Team Officia: Konstantina Beelaert
Scheduling Contact: William Vaughn
CR NM Blue Rapids
13U
13U B SECOND PIEDMONT
 Primary Team Officia: Euline Matthews
Scheduling Contact: Christian Mcarthur
CR C Burgundy Rapids
13U
13U B THIRD PIEDMONT (H/A)
 Primary Team Officia: cade schell
Scheduling Contact: Pattrick Linthakahn
CR NM Burgundy Rapids
13U
13U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: George Katinas
Scheduling Contact: Ryan Santee
CR WG Burgundy Rapids
13U
13U B SECOND WEST
 Primary Team Officia: Jason Wood
Scheduling Contact: Vincent Bofah
CR NM Blue Rapids G
14U
14U G SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Michelle Bissinger
Scheduling Contact: John Long
CR NM Burgundy Rapids G
14U
14U G FIRST WEST
 Primary Team Officia: Jacqueline Kogler
Scheduling Contact: Neil Roberts
CR NM White Rapids G
14U
14U G SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Amy Dawson
Scheduling Contact: Amy Dawson
CR S Burgundy Rapids G
14U
14U G SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Sophia Lahanas
Scheduling Contact: Katherine Hadley
CR WG Burgundy Rapids G
14U
14U G SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Wendy Mcginnis
Scheduling Contact: John Hoover
CR WS Burgundy Rapids G
14U
14U G SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Rebecca Watson
Scheduling Contact: neil orridge
CR NM Gold Rapids G
14U
14U G THIRD WEST
 Primary Team Officia: Shonta Sawyer
Scheduling Contact: Muchonka Masiyiwa
CR C Burgundy Rapids
14U
14U B SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Kimberly Gordick
Scheduling Contact: Jacob Ortega
CR NM Burgundy Rapids
14U
14U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Jill Barnes
Scheduling Contact: Rupert De Los Reyes
CR S Burgundy Rapids
14U
14U B SECOND WEST 3
 Primary Team Officia: Kristen Shaver
Scheduling Contact: Stephen Roe
CR WG Burgundy Rapids
14U
14U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Jamie Campbell
Scheduling Contact: Jeffrey Phillips
CR WS Burgundy Rapids
14U
14U B SECOND WEST 3
 Primary Team Officia: David Nero
Scheduling Contact: Jared Russ
CR NM Blue Rapids
14U
14U B THIRD WEST
 Primary Team Officia: Ben Manion
Scheduling Contact: Cazimer Rafalik
CR WS Burgundy Rapids
15U
15U B SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Jenifer Russell
Scheduling Contact: Darius Neerings
CR NM White Rapids
15U
15U B THIRD WEST (H/A)
 Primary Team Officia: Lora Bunce
Scheduling Contact: Adama Wakai
CR NM Blue Rapids
15U
15U B SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Nicholas Griffith
Scheduling Contact: Jackson Carneiro
CR NM Burgundy Rapids
15U
15U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Gina Wells
Scheduling Contact: Karl Stark
CR S Burgundy Rapids
15U
15U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Steve Saltzman
Scheduling Contact: Theo Dipom
CR WG Blue Rapids
15U
15U B SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Cannon Gale
Scheduling Contact: Joel Webb
CR WG Burgundy Rapids
15U
15U B PREMIER
 Primary Team Officia: Brian Zagorski
Scheduling Contact: Efrain Tirado
CR NM Burgundy Rapids
16U
16U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Carolyn Codrington
Scheduling Contact: Cazimer Rafalik
CR S Burgundy Rapids
16U
16U B SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Jamie Allen
Scheduling Contact: Emily McMillan
CR NM Blue MLS Rapids
16U
16U B SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: Kirk Angel
Scheduling Contact: Ryan Santee
CR NM Blue USL Rapids
16U
16U B SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: Lisa Robison
Scheduling Contact: George Margiotis
CR S Blue Rapids
16U
16U B SECOND WEST 2
 Primary Team Officia: AMy Plummer
Scheduling Contact: Carlos Martinez
CR WG Blue Rapids
16U
16U B SECOND WEST 1
 Primary Team Officia: David Shearer
Scheduling Contact: David Shearer
CR WG Burgundy Rapids
16U
16U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Lonnie Bond
Scheduling Contact: Joel Webb
CR NM Burgundy Rapids
17U
17U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Tracey Liberacki
Scheduling Contact: David Crutchfield
CR NM Blue Rapids
17U
17U B SECOND WEST
 Primary Team Officia: Katia Seguin
Scheduling Contact: Christian McArthur
CR WG Burgundy Rapids
17U
17U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Johnny Hoover
Scheduling Contact: Beth Hoover
CR WS Burgundy Rapids
17U
17U B SECOND WEST
 Primary Team Officia: Romano Paul
Scheduling Contact: Romano Paul
CR NM Burgundy Rapids
19U
19U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Gina Wells
Scheduling Contact: Dave Crutchfield
CR WG Burgundy Rapids
19U
19U B FIRST WEST
 Primary Team Officia: Jason Shiflet
Scheduling Contact: Jason Shiflet


NCCSL 2019 1/19/2019 NC692 classic@ncsoccer.org S539937 images/checkin.png Accepted
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy