NC Fusion  
Gary GartnerStaff Access
Wade ForteStaff Access
Bradley FranceStaff Access
Kristen StrainStaff Access
more


TeamContacts 
NCF GUSA Bronze G
11U
11U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Thomas Noble
Scheduling Contact: Stephanie Webb
olcLink
NCF GUSA Gold G
11U
11U G FIRST EAST
Primary Team Officia: Stephanie Martens
olcLink
NCF GUSA Silver G
11U
11U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Beth Heinzelmann
Scheduling Contact: Noell McCain
olcLink
NCF Twin City Gold G
11U
11U G FIRST EAST
Primary Team Officia: Kerry Eisinger
Scheduling Contact: Brian White
olcLink
NCF Twin City Silver G
11U
11U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Jaime O'byrne
Scheduling Contact: Jan Hugosson
olcLink
NCF Twin City Royal G
11U
11U G THIRD PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Taryn Adams
Scheduling Contact: Regan Lehman
olcLink
NCF GUSA Royal G
11U
11U G THIRD PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Dawn Lineberry
Scheduling Contact: Tracy Wolf
olcLink
NCF Twin City 09 Gold G
11U
11U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Melissa McGowan
Scheduling Contact: Katherine Skarbek
olcLink
NCF GUSA Gold 09 Jrs G
11U
11U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Jared Bogacki
Scheduling Contact: Noell McCain
olcLink
NCF GUSA Bronze
11U
11U B SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Luis Chiappetta
Scheduling Contact: Aidan Murphy
olcLink
NCF GUSA Gold
11U
11U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Edward Wohlgemuth
Scheduling Contact: Billy Koontz
olcLink
NCF GUSA Gold 09 Jrs
11U
11U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Kristin Sheridan
Scheduling Contact: William Brown
olcLink
NCF GUSA Silver
11U
11U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Amy Blalock
Scheduling Contact: Will Thomsen
olcLink
NCF GUSA White
11U
11U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Maura Heyn
Scheduling Contact: Ivor Buffong
olcLink
NCF Twin City Bronze
11U
11U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Angela Muse
Scheduling Contact: Brendan Bohon
olcLink
NCF Twin City Gold
11U
11U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Becky Christie
Scheduling Contact: Jeffrey Lochrie
olcLink
NCF Twin City Silver
11U
11U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Jennifer Matthews
Scheduling Contact: Brendan Bohon
olcLink
NCF Twin City Royal
11U
11U B THIRD PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Stacey williams
Scheduling Contact: will wham
olcLink
NCF GUSA Royal Arsenal
11U
11U B THIRD PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Siddarth Sinha
Scheduling Contact: Hunter Wilson
olcLink
NCF GUSA Royal Atletico
11U
11U B THIRD PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Angelique Fuller
Scheduling Contact: Hunter Wilson
olcLink
NCF Twin City 09 Gold
11U
11U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Stephanie Kennedy
Scheduling Contact: Cooper Vandermaas Peeler
olcLink
NCF GUSA Silver G
12U
12U G SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Janine Nelson
olcLink
NCF Twin City BronzeG
12U
12U G SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Kelly Hines
Scheduling Contact: Brian White
olcLink
NCF Twin City Gold G
12U
12U G FIRST WEST
Primary Team Officia: David Hanes
Scheduling Contact: Alex Douyon
olcLink
NCF Twin City Silver G
12U
12U G SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Ashley Powell
Scheduling Contact: Aleyah Johnson
olcLink
NCF Twin City Royal G
12U
12U G THIRD WEST
Primary Team Officia: JoBeth Souza
Scheduling Contact: Kelli Phillips
olcLink
NCF GUSA Royal G
12U
12U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Andrew Aceves
Scheduling Contact: Perianne Pitter
olcLink
NCF GUSA Gold G
12U
12U G FIRST EAST
Primary Team Officia: Joshua Adams
Scheduling Contact: Alison Schott
olcLink
NCF GUSA Bronze G
12U
12U G SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Jessica Lauten
Scheduling Contact: Perianne Pitter
olcLink
NCF GUSA Bronze
12U
12UB SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: John Cochran
Scheduling Contact: Hassan Pinto
olcLink
NCF GUSA Gold
12U
12U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Bill Postiglione
olcLink
NCF GUSA Grey
12U
12UB SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Robert Swagler
Scheduling Contact: David Allred
olcLink
NCF GUSA Silver
12U
12U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Sanjay Gujrati
Scheduling Contact: EDUARDO ULLOA
olcLink
NCF Twin City Bronze
12U
12UB SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Victoria Foeri
Scheduling Contact: Myles Mansfield
olcLink
NCF Twin City Gold
12U
12U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Kelly Gunzenhauser
Scheduling Contact: Brendan Bohon
olcLink
NCF Twin City Silver
12U
12UB SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Linda Nichols
Scheduling Contact: Jeffrey Lochrie
olcLink
NCF GUSA Royal Barcelona
12U
12U B THIRD WEST 1
Primary Team Officia: Michelle Gee
olcLink
NCF GUSA White
12U
12UB SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Amy Davis
Scheduling Contact: Barry Mitchell
olcLink
NCF Elite G
13U
13U G ELITE WEST
Primary Team Officia: Derek Hansen
Scheduling Contact: Beau Farrell
olcLink
NCF GUSA Gold G
13U
13U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Jeanne Vale-slayton
Scheduling Contact: Beau Farrell
olcLink
NCF GUSA Silver G
13U
13U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Melissa Stallings
Scheduling Contact: Scott Angrave
olcLink
NCF Triad G
13U
13U G ELITE EAST
Primary Team Officia: Christopher Spencer
Scheduling Contact: Gary Gartner
olcLink
NCF Twin City Gold G
13U
13U G SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Angela Kistemaker
Scheduling Contact: Brian White
olcLink
NCF Twin City Royal G
13U
13U G THIRD WEST 1 (H/A)
Primary Team Officia: Jennifer Grider
Scheduling Contact: Aleyha Johnson
olcLink
NCF GUSA Royal G
13U
13U G THIRD WEST 1 (H/A)
Primary Team Officia: Eric Goodykoontz
Scheduling Contact: Stephanie Hathcock
olcLink
NCF GUSA Royal
13U
13U B THIRD PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Jennifer Nichols
Scheduling Contact: Daniel Willis
olcLink
NCF Twin City Royal
13U
13U B THIRD PIEDMONT (H/A)

olcLink
NCF Twin City Gold
13U
13U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Amanda Wolverton
Scheduling Contact: Cooper Vandermaas Peeler
olcLink
NCF GUSA Silver
13U
13U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Peter Otterberg
Scheduling Contact: Craig Gage
olcLink
NCF GUSA Bronze
13U
13U B FIRST PIEDMONT
Primary Team Officia: Karie Honea
Scheduling Contact: EDUARDO ULLOA
olcLink
NCF GUSA Gold
13U
13U B ELITE WEST

olcLink
NCF GUSA White
13U
13U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Kyle Gutierrez
olcLink
NCF Triad
13U
13U B ELITE EAST
Primary Team Officia: John Jacobs
Scheduling Contact: Ethan Kilby
olcLink
NCF Twin City Silver
13U
13U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Kelly Trenchard
Scheduling Contact: Mats Hugosson
olcLink
NCF Twin City Silver G
14U
14U G SECOND WEST 1
Primary Team Officia: jason kohrt
Scheduling Contact: Walter Harper
olcLink
NCF GUSA Gold G
14U
14U G FIRST EAST
Primary Team Officia: David Allred
Scheduling Contact: Guy Garguilo
olcLink
NCF Elite G
14U
14U G PREMIER
Primary Team Officia: Kristin Mccormick
Scheduling Contact: Christopher Matteo
olcLink
NCF GUSA Bronze G
14U
14U G SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Sandy Grew
Scheduling Contact: Perianne Pitter
olcLink
NCF GUSA Silver G
14U
14U G SECOND EAST 2
Primary Team Officia: Traci Deal
Scheduling Contact: Timothy Nash
olcLink
NCF Twin City Gold G
14U
14U G FIRST WEST
Primary Team Officia: Conner Evans
Scheduling Contact: Conner Evans
olcLink
NCF GUSA Royal G
14U
14U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Tyler Hall
Scheduling Contact: Scott Angrave
olcLink
NCF Twin City Royal G
14U
14U G THIRD WEST
Primary Team Officia: Wendy Hiller
Scheduling Contact: Regan Lehman
olcLink
NCF Triad
14U
14U B PREMIER
Primary Team Officia: Michael Carignan
Scheduling Contact: Edwin DeLaCruz
olcLink
NCF Twin City Silver
14U
14U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Jennifer Isaman
Scheduling Contact: Brendan Bohon
olcLink
NCF GUSA Gold
14U
14U B FIRST EAST
Primary Team Officia: Angela Brooks
Scheduling Contact: Craig Gage
olcLink
NCF GUSA Bronze
14U
14U B SECOND EAST 3
Primary Team Officia: Jeff Katowitz
Scheduling Contact: Terry Tennyson
olcLink
NCF Twin City Gold
14U
14U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Jennifer Matthews
Scheduling Contact: Matthew Poplawski
olcLink
NCF GUSA Silver
14U
14U B SECOND EAST 3
Primary Team Officia: Heather Cope
Scheduling Contact: EDUARDO ULLOA
olcLink
NCF GUSA Royal
14U
14U B THIRD WEST
Primary Team Officia: Michelle Edens
Scheduling Contact: Hunter Wilson
olcLink
NCF GUSA Bronze
15U
15U B SECOND EAST 3
Primary Team Officia: Justin Gilfert
Scheduling Contact: Justin Gilfert
olcLink
NCF Triad
15U
15U B PREMIER
Primary Team Officia: Jolie McCracken
Scheduling Contact: Michael DeMara
olcLink
NCF Twin City Gold
15U
15U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Adam Dorsett
Scheduling Contact: Mike Reilly
olcLink
NCF Twin City Bronze
15U
15U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Lynn McDaniel
Scheduling Contact: Shane Maullin
olcLink
NCF Twin City Silver
15U
15U B SECOND WEST 1
Primary Team Officia: Alana McQuat
Scheduling Contact: Mats Hugosson
olcLink
NCF GUSA Gold
15U
15U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Sarah Heeden
Scheduling Contact: Aidan Murphy
olcLink
NCF GUSA Silver
15U
15U B SECOND EAST 3
Primary Team Officia: Bradford Hawkins
Scheduling Contact: Barry Mitchell
olcLink
NCF GUSA Bronze
16U
16U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Daniel Bourque
Scheduling Contact: Frank Tamborino
olcLink
NCF Twin City Silver
16U
16U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Ruffin Tanner
Scheduling Contact: Ruffin Tanner
olcLink
NCF Twin City Bronze
16U
16U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Richard Hart
Scheduling Contact: Jeff Lochrie
olcLink
NCF Twin City Gold
16U
16U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Maria Stewart
Scheduling Contact: Mike Reilly
olcLink
NCF GUSA Silver
16U
16U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Maria Fitton
Scheduling Contact: Christian Morfaw
olcLink
NCF GUSA Gold
16U
16U B FIRST EAST
Primary Team Officia: Bridget Petrosky
Scheduling Contact: Denis Byrne
olcLink
NCF Twin City Royal
16U
16U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Milissa Fitzgerald
Scheduling Contact: Steve Giles
olcLink
NCF GUSA White
16U
16U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Justin Gilfert
Scheduling Contact: Justin Gilfert
olcLink
NCF Twin City Gold
17U
17U B FIRST WEST
Primary Team Officia: Ruffin Tanner
Scheduling Contact: Ruffin Tanner
olcLink
NCF Twin City Silver
17U
17U B SECOND PIEDMONT
Primary Team Officia: Andrew Murphy
Scheduling Contact: Andrew Murphy
olcLink
NCF GUSA Gold
17U
17U B FIRST EAST
Primary Team Officia: Paige Yates
Scheduling Contact: Steve Diamond
olcLink
NCF Elite
18U
18U B PREMIER
Primary Team Officia: Christineq Cake
Scheduling Contact: Justin Maullin
olcLink
NCF GUSA Silver
18U
18U B SECOND PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Steve Diamond
Scheduling Contact: Steve Diamond
olcLink
NCF GUSA Gold
18U
18U B FIRST EAST
Primary Team Officia: Judith Peters
Scheduling Contact: Edward Mueller
olcLink
NCF Twin City Gold
19U
19U B FIRST PIEDMONT (H/A)
Primary Team Officia: Ruffin Tanner
Scheduling Contact: Ruffin Tanner
olcLink


NCCSL 2019 1/19/2019 NC915 classic@ncsoccer.org S371230 images/checkin.png Accepted
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy